תפריט נגישות

סמל אלדד דדי שלימוביץ ז"ל

אלדד שלימוביץ
בן 22 בנפלו
בן דבורה ובנימין
נולד ברמת גן
בי"ט באדר תשכ"ט, 9/3/1969
התגייס ב-מאי 1988
שרת בחיל החימוש אוג' 380
נפל בעת מילוי תפקידו
בט"ז באדר תשנ"א, 2/3/1991
מקום קבורה: תל אביב - קרית שאול

קורות חיים

בן דבורה ובנימין. נולד ביום י"ט באדר תשכ"ט (9.3.1969) ברמת גן. אלדד, שהכול כינוהו 'דדי', היה ילד יפה-תואר וחביב על סביבתו. הוא החל לימודיו בבית-הספר היסודי 'עליות' והמשיכם בבית-הספר היסודי 'מורדי הגיטאות' ברמת גן. היה אהוד על מוריו וחבריו. כיתה ט' למד בתיכון 'אורט' ברמת גן, אחר המשיך שלוש שנים במגמת מכונאות רכב בתיכון ע"ש מוסינזון בהוד-השרון. הישגיו בלימודים היו טובים והוא סיים את התיכון כטכנאי.

דדי היה נער חייכן, שהרבה לעזור לחבריו בלימודים ובכל דבר אחר. הדיג היה אהבתו הגדולה והוא יצא לעתים קרובות בחברת אביו לדיג לילי בירקון, באגמים ובחופי הים. דדי היה גאה בהישגיו כטכנאי מוסמך ורקם חלום לפתוח מעבדת אלקטרוניקה בשותפות עם חבר. הוא הגיש את מועמדותו ללימודי הנדסאות באוניברסיטת תל אביב. לאחר מותו נתקבל האישור המיוחל לקבלתו ללימודים האקדמיים.

במאי 1988 גויס לצה"ל ושירת כמכונאי טנקים בחיל-החימוש.

דדי נפל בעת מילוי תפקידו ביום ט"ז באדר תשנ"א (2.3.1991) והובא למנוחת-עולם בבית-העלמין הצבאי בקרית-שאול. השאיר אחריו הורים ושני אחים - אהרן ואייל.

במכתב תנחומים למשפחה השכולה כתב מפקדו: "למעלה משנתיים שירת אלדד ביחידתנו - חבר טוב, איש מקצוע מעולה, מוכן תמיד לעזור לכל אחד ובכל משימה ותמיד בחיוך על השפתיים".

הופק במערכת "גלעד-לזכרם", באמצעות חב' תבונה בע"מ (054-6700799)
בניית אתרים: לוגו חברת תבונה