תפריט נגישות

טר"ש הלל גליקמן ז"ל

הלל גליקמן
בן 19 בנפלו
בן רחל ודב
נולד ברמת גן
בכ"ו בתמוז תשי"ז, 25/7/1957
התגייס ב-נובמבר 1976
שרת בחיל הקשר והתקשוב
נפל בעת שירותו
בה' בסיון תשל"ז, 22/5/1977
מקום קבורה: תל אביב - קרית שאול

קורות חיים

בן דב ורחל זיכרונה לברכה. נולד ביום כ"ו בתמוז תשי"ז (25.7.1957) ברמת-גן. למד בבית- הספר הממלכתי 'המנחיל', המשיך בבית-הספר התיכון 'אוהל-שם' שברמת-גן וסיים את לימודיו בבית-הספר הטכני של חיל-האויר שבחיפה. הלל היה תלמיד שקט וצנוע ואהוב על חבריו. סיים את לימודיו בבית- הספר היסודי בהצטיינות ובבית-הספר התיכון בלט במקצועות העיוניים. בבית-הספר הטכני של חיל- האויר למד טכנאות-קשר ואף שם גילה הצטיינות ושקדנות. מפקדיו העריכו מאוד את כושרו בלימודים ואת מסירותו. הוא היה חובב-ספורט והקדיש לתחביב זה רבות משעות-הפנאי שלו. הוא אהב ספרות וקרא ספרים רבים.

הלל גויס לצה"ל בנובמבר 1976 והתנדב לשרת כחיל-הקשר במקצוע שהשתלם בו לפני גיוסו. הוא היה חייל ממושמע ואחראי ומילא את תפקידו לשביעות-רצונם של מפקדיו.

ביום ה' בסיון תשל"ז (22.5.1977) נפל הלל בעת שירותו. הובא למנוחת-עולמים בבית-העלמין הצבאי שבקרית-שאול. השאיר אחריו אב ושתי אחיות.

במכתב-תנחומים למשפחה השכולה כתב מפקדו: "הכרנו היטב את הלל. הוא היה חייל שקט, מסור ואחראי לתפקידו, בעל-מקצוע מעולה, מקובל ואהוד על החיילים ועל מפקדיו. הוא אהב והעריך את תפקידו ושאף תמיד להצליח ולהתקדם."

בניית אתרים: לוגו חברת תבונה