תפריט נגישות

דורון ארז ז"ל

דורון ארז
בן 45 בנפלו
בן עדינה ואליהו
נולד בי"ח באדר תשי"ח, 10/3/1958
שרת במוסד
נפל בעת שירותו
בה' בחשוון תשס"ד, 31/10/2003
מקום קבורה: כפר סבא
הותיר: הורים, אשה - ארנה ושלושה ילדים - גל, נעה ויעל

קורות חיים

דורון בן עדינה ואליהו. נולד בי"ח באדר תשי"ח (10.3.1958) ברמת גן.

דורון גדל ברמת גן, סיים לימודים בבית הספר היסודי "המנחיל" ובתיכון "אוהל שם", במגמה ריאלית. לאורך שנות לימודיו היה פעיל בתנועת הנוער "הצופים", שם רכש חברים רבים שליווהו בנאמנות כל חייו. את שעות הפנאי הקדיש לספורט, היה שחקן כדוריד מצטיין ששיחק ב"מכבי ארזים רמת גן" ותקופה מסוימת גם בנבחרת הנוער של ישראל.

ב-1971 התגייס לצה"ל. הוא שירת בחטיבת הצנחנים. מתום שירותו הסדיר שירת במילואים ככל שנקרא, ובמסגרת זו השתתף במלחמת לבנון הראשונה ב-1982.

עם שחרורו משירות סדיר פנה דורון ללימודים אקדמיים באוניברסיטת תל אביב, בחוג למדעי המחשב ומתמטיקה.

במהלך הלימודים החל לעבוד במערכת הביטחון. עם סיומם עבר להקדיש את מלוא מרצו לעבודה, ובמסגרת זו הירבה בנסיעות לחו"ל.

דורון נשא לאישה את ארנה, בני הזוג גרו בכפר סבא וגידלו שלושה ילדים - גל, נעה ויעל. הוא היה בעל ואב אוהב ומסור, ואף ששהה תקופות ארוכות בעבודה רחוק מהבית הקפיד לשמור על קשר הדוק ועשה כל שביכולתו לבלות זמן רב ככל האפשר עם ילדיו ולהיות מעורב בחייהם. כן הקפיד על קשר קרוב עם הוריו, בהם תמך בכל עת.

ב-1989 הוא יצא עם משפחתו לשליחות באירופה מטעם משרד החוץ. אחרי ארבע שנים שב, ואחרי עוד כשלוש שנים יצאו לשליחות נוספת, במהלכה חלה בסרטן.

בשובו פנה ללימודי תואר במדעי המדינה באוניברסיטת חיפה. בזמן זה התגברה מחלתו של דורון, אך הוא המשיך ללמוד ולעבוד במסירות תוך התמודדות שקטה. הוא אהב את מדינתו ופעל בשקט ובמסירות למען ביטחונה. הצטיין בעבודתו ובדרכו וצעד למעלה בצעד בטוח.

דורון היה אדם אוהב, אהוב על המשפחה ועל החברים הרבים שאסף בכל תחנות חייו. בכל תחום קבע לעצמו יעדים, בקור רוח ובאסרטיביות ידע בכל זמן לעמוד על שלו כדי להשיג את מטרותיו. את זאת עשה מבלי לפגוע בניצבים מולו, וכשהוא מקפיד להאיר צדדים חיוביים בהם, מה שעורר הערכה רבה כלפיו. הוא ניחן בחוש הומור משובח, וידע בדיוק איך ומתי להרגיע את הסביבה בעזרת בדיחה טובה.

אחרי שנים של התמודדות במחלה תוך ניהול חיים מלאים כשל כוחו.

דורון ארז (ציטאיאט) נפל בעת מילוי תפקידו ביום ה' בחשוון תשס"ד (31.10.2003). בן ארבעים וחמש בנפלו.

הובא למנוחות בבית העלמין הצבאי בכפר סבא.

הותיר אישה, שלושה ילדים והורים.

על מצבתו כתבו אוהביו: "להתראות דורון, שמור על עצמך. תן לשמים לחבק אותך".

דורון מונצח ב"יד לבנים" בכפר סבא ובאתר ההנצחה לנופלי המודיעין בגלילות.

יהי זכרו ברוך.

בניית אתרים: לוגו חברת תבונה